Series
Ratings
197
AdolescenceRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5

Solo LevelingRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0