Series
Ratings
148

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5

MashleRated ★ 4.5
Tokyo Vampire HotelRated ★ 0.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 5.0
Golden KamuyRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0

Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0

Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.5