Series
Ratings
147

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5