Movies
Ratings
29
Big Hero 6Rated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0