Movies
Ratings
329

Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 1.5
Den of ThievesRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0

Running TurtleRated ★ 3.0