Series
Ratings
11
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 2.5

One Punch ManRated ★ 3.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5