Movies
Ratings
1517
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.5
Murder AhoyRated ★ 4.0
Murder Most FoulRated ★ 4.0
Murder at the GallopRated ★ 4.0
Murder She SaidRated ★ 4.5
ClueRated ★ 3.5
What's Up, Doc?Rated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
I Lost My BodyRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
MaskaRated ★ 1.5
ZooRated ★ 2.5

BewitchedRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0