Movies
Ratings
512
Smile 2Rated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The IntruderRated ★ 2.0
RattlesnakeRated ★ 2.0
BaramullaRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 2.0

BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Lakeview TerraceRated ★ 2.5
Last ShiftRated ★ 2.5
StrayRated ★ 2.0