Movies
Ratings
294

AftersunRated ★ 4.0

The Point ManRated ★ 2.5
GentlemanRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Soup and IdeologyRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0

HuntRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
CureRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0

BrokerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.0