Titles you rated

8 MileRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0

Death NoteRated ★ 2.0

AlwaysRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5

The ServantRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0

The ClientRated ★ 3.0

ArahanRated ★ 3.0