Series
Ratings
91
Imjin War 1592Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 4.0
Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
School Season 1Rated ★ 4.0
VirtueRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.0
My Fair Princess IIIRated ★ 1.5
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0