Movies
Ratings
589
AlliedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5

The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0

Magic in the MoonlightRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5