Movies
Ratings
342

Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0

AssassinationRated ★ 3.5
CrankRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
CasperRated ★ 4.0

SunflowerRated ★ 4.0

Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5