Movies
Ratings
537
F1: The MovieRated ★ 3.0
CallRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 2.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 3.5