Series
Ratings
57
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The FrogRated ★ 3.0
Physical: AsiaRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0

A Love So BeautifulRated ★ 3.5