Series
Ratings
13
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0