Series
Ratings
132
The Art of SarahRated ★ 3.5

Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.0
Meet Me After SchoolRated ★ 1.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 3.0

Love GenerationRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
AvalancheRated ★ 2.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
deleRated ★ 3.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5

Dragon ZakuraRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5