Movies
Ratings
691

BallerinaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Super HeroRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
PreyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Toxic AvengerRated ★ 2.0
Eenie MeanieRated ★ 2.5
CleanerRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The MonkeyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0