Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0