Movies
Ratings
477
ZootopiaRated ★ 4.0

ChefRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
BeatRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0