Series
Ratings
42
The Innocent ManRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
DamoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0