Series
Ratings
116
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
You Are My DestinyRated ★ 3.5

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 5.0
Community Season 6Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Community Season 5Rated ★ 4.0