Series
Ratings
136
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Thank YouRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 4.0

The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0