Movies
Ratings
53
ThorRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
ShortbusRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
KillersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0