Movies
Ratings
136
The Sea BeastRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 3.0
InterceptorRated ★ 2.0

CollectorsRated ★ 2.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0

GhostbustersRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The TakeRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0

Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 3.0