Movies
Ratings
237
GhajiniRated ★ 4.0
ArirangRated ★ 2.0

Kamome DinerRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.5

Take OffRated ★ 2.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5