Series
Ratings
106
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Unanswered questionsRated ★ 5.0

Knowledge Channel eRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5

Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Gank Your HeartRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Ashes of LoveRated ★ 4.0
Sweet DreamsRated ★ 3.0
Legend of Fu YaoRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
YouthRated ★ 2.5
Meteor GardenRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0

Love O2ORated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5