Series
Ratings
25
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
The WitcherRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The I-LandRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Back with the ExRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 4.5