Titles you rated

My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0

Woman of DignityRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0

Delicious GuysRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5