Series
Ratings
52
Let's EatRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0