Series
Ratings
111
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 4.0
EBS 스페셜 프로젝트 - 내 몸 혁명Rated ★ 2.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Kitchen ConfidentialRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5