Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5

The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The MistRated ★ 0.5

Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0

The HostRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5