Series
Ratings
85
Life's Too ShortRated ★ 4.5
DerekRated ★ 4.0
DerekRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.0