Titles you rated

Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0

[REC]Rated ★ 3.0

My BrotherRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0

Highway StarRated ★ 4.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 5.0

Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0