Series
Ratings
128

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5

Solo LevelingRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Love to Hate YouRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5