Series
Ratings
134
My DearestRated ★ 5.0
The StudioRated ★ 4.5
Curb Your EnthusiasmRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
LunaticsRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.0