Movies
Ratings
29
GladiatorRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0