Titles you rated


6/45Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0

AlienoidRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5

In Our PrimeRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0

SleepRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 4.0