Series
Ratings
50
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0