Series
Ratings
170
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0