Series
Ratings
321
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 0.5
My DaemonRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 0.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Soul Eater Not!Rated ★ 0.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0

GachiakutaRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
콩콩팡팡Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0

Dan Da DanRated ★ 4.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5