Movies
Ratings
373
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.5

Marrying the MafiaRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5

Ghost HouseRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0