Series
Ratings
115
Killer SallyRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 1.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The TerrorRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.5
Hottest CouplesRated ★ 3.0
14FRated ★ 4.0
DesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5

Delicious GuysRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0