Movies
Ratings
215
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.0