Series
Ratings
142
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
EXchange Season 4Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 1.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Physical: AsiaRated ★ 3.0
저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 3.5