Movies
Ratings
399
A Single RiderRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5

Someone SpecialRated ★ 3.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0

The Florida ProjectRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 3.5