Movies
Ratings
843
HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5

LESSONRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0

Pretty CrazyRated ★ 2.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 0.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0