Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0

Personal TasteRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0

The HeirsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0