Series
Ratings
94

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5