Series
Ratings
36
AnnaRated ★ 3.5

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5

The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5